Czym jest Bitcoin?

Bitcoin to pierwszą na świecie zdecentralizowaną kryptowalutą. Oznacza to, że możesz wysyłać pieniądze z jednego końca świata na drugi bez żadnych pośredników takich jak np. bank czy paypal. Co znacznie zmniejsza koszty przelewu pieniędzy. Dodatkowo posiadanie portfela BitCoin może być zupełnie anonimowe. BitCoin jest również odporny na inflację, ponieważ jego ilość jest ściśle określona i po wydobyciu wszystkich planowanych BitCoinów nie będzie już możliwości stworzenia kolejnych. Liczba wszystkich wydobytych Bitcointów wyniesie 21 milionów.

Czym jest Bitclubnetwork?

Bitclubnetwork jest firmą zajmującą się kopaniem BitCoinów. Kupując pule wydobywcze, otrzymasz udziały w wydobyciu kryptowaluty. Nie musisz kupować koparek, nie przejmujesz się zużywać prądu.
Jak zarabiać na wydobyciu BitCoinów?
Pierwsze co należy zrobić to zarejestrować się. —>Tutaj

Aby uczestniczyć w planie marketingowym musimy pokryć jednorazową opłatę członkowską w wysokości 99$.
Kolejnym krokiem jest wybranie odpowiedniej dla Ciebie puli wydobywczej. Do wyboru są cztery pule o wartości 500$, 1000$, 2000$ oraz 3500$. Oczywiście nie musisz ograniczać się tylko do tych trzech puli. Możesz wykupić ich tyle ile będziesz chciał. Każda z puli pracuje przez 1000 dni.

Na obrazku możesz zobaczyć procentowy podział na Prowizje oraz Odkupywanie. Jest to tzw. wymuszona reinwestycja. Co ona oznacza? Że część wydobytych przez Ciebie BitCoinów jest przeznaczana na automatyczną reinwestycję, czyli zakup kolejnych udziałów częściowych. Każdy z tych udziałów pracuje kolejne 1000 dni. W zależności od posiadanej puli możesz przeznaczać mniejsze ilości swoich zarobków na wymuszoną reinwestycję. Osobiście polecam Ci przez pierwszy rok przeznaczyć nawet 100% zarobków na reinwestycję, ponieważ traktujemy to jako inwestycję długoterminową.</d2